PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

 

·         Jei internetu pirkta prekė Jums netiko, kuo greičiau informuokite mus apie tai el. paštu info@kokonas.lt

 Gavę Jūsų laišką dėl prekės grąžinimo, elektroniniu paštu atsiųsime Jums prekių pakeitimo ar grąžinimo aktą, kurį Jums reikės užpildyti ir atsiųsti mums kartu su preke.

           Prekes rekomenduojame siųsti registruotu paštu (tuomet paštas išduos jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų)

 

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurią prekę  Jūs galite:

 

 keisti į kitą dydį;

 keisti prekę į kitą modelį;

 susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

PASTABA: Transporto išlaidos grąžinant kokybiškas prekes nėra grąžinamos.

  

·         Internetinės parduotuvės administracija gavusi keičiamą ar grąžinamą prekę per 7 darbo dienas įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo ar keitimo kriterijus. Jei prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta internetinės parduotuvės asortimente.

 

     Keičiamos ar grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

 

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje (Prekė turi būti supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų prekę bei originalią pakuotę nuo sugadinimo jos transportavimo metu.);

2. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota;

3. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.);

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
5. Su grąžinama preke turi būti pateiktas pirkimą internetinėje parduotuvėje įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra).

 

Pastaba: pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę (pvz. įpakavimo maišelio atidarymas), nelaikomas esminiu prekės išvaizdos pakeitimu.

 

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.

·         Nekeičiamų ir negrąžinamų daiktų sąrašas:

- megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai drabužiai;
- kūdikių drabužėliai;
- pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
- siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
- liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai;

 
  • Svarbu: jei abejojate dėl tinkamo dydžio ar modelio, kreipkitės el. paštu: info@kokonas.lt arba telefonu: +(370) 686 35513. Mes mielai patarsime ir tai padės Jums išvengti grąžinimo ar keitimo procedūros.