Skalbimo skystis šilkui ir vilnai 120ml View larger

1,80 €

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai 120ml

401031

SONETT


B B

Prekės aprašymas

Prekės aprašymas

Tinkamas skalbimo mašinoms ir skalbimui rankomis iki 40°C (100°F). Kokybiškas alyvuogių aliejus yra geriausias pagrindas švelniam ir audinius tausojančiam muilui gaminti. Šis skystas muilas idealiai tinka skalbti vilnonius ir šilkinius drabužius.

Sudėtis: alyvuogių ir rapsų*/saulėgrąžų aliejų muilai, cukraus surfaktantai, augalinis alkoholis (etanolis), citratai, natūralus eterinis levandų aliejus (sudėtyje yra linalool), balzaminiai priedai*, dinamizuotas vanduo (* - iš sertifikuotų ekologinių ūkių ar laukinių augimviečių) 

Naudojimas: skalbiant mašina (4,5kg sausų skalbinių) minkštame ir vidutinio kietumo vandenyje - 60ml, kietame ir labai kietame vandenyje - 90ml. Įpilkite SONETT skysčio vilnai ir šilkui į milteliams skirtą talpą skalbimo mašinoje. Svarbu! Nepilkite SONETT skysčio vilnai ir šilkui tiesiai ant sausų skalbinių, gali išblukti audinių spalvos. Skalbinių skalavimui naudokite SONETT skalavimo skystį. Jis padės pašalinti skalbimo skysčio likučius, išliks natūralios audinių spalvos, jie taps lygesni ir minkštesni. Skalbiant rankomis 15-30ml 5 litrams vandens. Įpilkite SONETT skysčio vilnai ir šilkui į dubenį tekant vandeniui ir merkite skalbinius.

 Gamintojas: Sonett OHG, Deggenhausen, Vokietija

Kartu su šia preke pirkėjai taip pat įsigijo: