SONETT

SONETT ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių pionieriai jau nuo 1977 metų. Dabar SONETT produktus galima įsigyti praktiškai visose Europos šalyse, paklausa nuolat auga ir už Europos ribų.
Esminiai SONETT principai paremti didžiule atsakomybe tausoti natūralius vandens šaltinius – gyvybės Žemėje pagrindą.
SONETT įkvėpėjas – Johannes Shnorr, vokiečių mokslininkas tyrinėjęs vandens tėkmės ypatumus. Schnorr pastebėjo, kad lašas, krentantis į vandenį paviršiuje palieka skirtingą pėdsaką, priklausomai nuo jo užterštum tenzidais (tenzidai – paviršiaus aktyvios medžiagos, plaunančiosios medžiagos) . Paaiškėjo, kad daug ežerų, upių ir net gruntinio vandens yra užteršta tenzidais. Tai ir buvo motyvas sukurti tokias priemones, kurios visiškai suirtų gamtoje ir neturėtų poveikio vandeniui, žaliavos gamybai būtinai būtų iš atsinaujinančių šaltinių. Taip atsirado ekologiškos skalbimo ir valymo priemonės SONETT.

SONETT filosofija ir koncepcija

Žaliavų atranka:
Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos gamybai yra visiškai suįrančios ir nealergiškos. Visų pirma SONETT renkasi augalines ir mineralines medžiagas. Tai reiškia, kad nei viename produkte nėra fermentų, sintetinių aktyviųjų medžiagų, kvapų, dažų, konservantų, baliklių ar kitų komponentų.

Žaliavos iš kontroliuojamų ekologiškų ir biodinaminių ūkių:
100% alyvuogių, rapsų, kokosų, sviestmedžio aliejaus gaunami iš kontroliuojamų ekologiškų ūkių, kaip ir maždaug 90% eterinių aliejų.

Energijos šaltiniai:
Pusė elektros energijos, kurią sunaudoja Sonett gauna iš Greenpeace Energy, kitą pusę iš mažų hidroelektrinių esančių artimoje kaimynystėje. Savo šildymo sistema Sonett dalijasi su kaimynais.

Daugiau
G
H